Vyberte stránku

DŘEVO ACCOYA®

Dřevo Accoya® je produkt s ochrannou známkou a unikátními vlastnostmi. Jedná se o modifikaci dřeva čistým chemickým procesem ( do dřeva nepřidávají se žádné prvky, které by již nebyly jeho součástí ). Tento proces se nazývaným acetylace. Jako surovina se používá borovice paprsčitá – Radiata Pine – původem z dlouhodobě udržitelných zdrojů.

Výsledkem je masivní dřevo přátelské k životnímu prostředí s vysokou odolností, rozměrovou stálostí a přírodní krásou. Těmito vlastnostmi dokonce převyšuje i nejlepší tropické dřeviny.

Dřevo Accoya® je vhodné pro aplikace jako je výroba oken a dveří, kde jsou vyžadovány minimální tolerance materiálu bez ohledu na klimatické podmínky měnící se v průběhu roku. Accoya® se hodí i pro venkovní obklady kde bývá mimo jiné i estetický požadavek na zachování přírodní krásy dřeva při současném důrazu na dlouhou životnost a minimální náklady na údržbu. Accoya® je ideálním materiálem pro venkovní terasy protože se nekroutí, nepraská a je velmi stabilní.

VZHLEDEM K SLOŽITÉ SITUACI NA TRHU, KOLÍSAJÍCÍ DOSTUPNOSTI MATERIÁLU A CENOVÝM ZMĚNÁM POVAŽUJTE PROSÍM UVEDENÉ INFORMACE ZA ORIENTAČNÍ.
KAŽDOU POPTÁVKU NEBO OBJEDNÁVKU ŘEŠÍME INDIVIDUÁLNĚ S OMEZENOU PLATNOSTÍ CENOVÉ NABÍDKY.
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A TRPĚLIVOST.