Vyberte stránku

[vc_row el_class=“mensiodsaz“][vc_column width=“1/2″][vc_text_separator title=“TROPICKÉ DŘEVO“][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_button label=“PRODUKTY Z TROPICKÉHO DŘEVA“ size=“large“ url=“http://trvanlive-drevo.cz/kategorie-produktu/tropicke-drevo/“][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=“mensiodsaz“][vc_column][vc_column_text][rev_slider slider4]

Tropické dřevo pochází z dřevin rostoucích v různých lesních formách subtropického a tropického klimatického pásma Země mezi obratníkem Raka a obratníkem Kozoroha tedy mezi 20° 30′ severní a jižní šířky od rovníku. Jeho jedinečnými vlastnostmi jsou odolnost proti dřevokaznému hmyzu, houbám a plísním, dlouhá životnost a bezúdržbovost. Základem pro použití jednotlivých druhů dřeva je znalost vlastností a chování v konkrétních podmínkách, obrábění doporučenými nástroji, dodržení způsobu kotvení. Některé dřeviny jsou vhodné pro mechanické zatížení jako nosné konstrukce,pojezdové rampy, pochozí rošty, dlažbu, lávky, mola, jiné druhy se používají pro obklady, fasády, pergoly, slunolamy, ploty, protihlukové stěny apod. Všechny druhy tropických dřevin jsou pro použití v exteriéru tzv. „bezúdržbové“, tím je myšleno, že se nemusí dodatečně povrchově upravovat ani hloubkově impregnovat. Důsledkem toho je ztráta původní barvy povrchu způsobenou světlem a klimatickými vlivy. Po několika týdnech a měsících se vytvoří stříbrošedá patina.

Naše společnost je zástupcem firmy Tradelink Wood Products, Ltd. se sídlem v Londýně, pro prodej tropického dřeva v České a Slovenské republice. Náš obchodní partner vlastní výrobní kapacity v Brazílii a Africe. Zdroje dřeva pocházejí výhradně z legálních těžeb, při zpracování jsou dodržovány všechny platné legislativní předpisy a zákony. Tradelink je členem the Timber Trade Federation a the Forest Forever, je držitelem oprávnění č. SGS-CO-0323 pro nezávisle certifikované výrobky pocházející z oblasti řízených těžeb a obnovených porostů podle platných pravidel Forest Stewardship Council (FSC).

Nabízíme racionalizovaný sortiment řeziva, podlahový a fasádních profilů, zajišťujeme přípravu materiálu, výrobu a montáž. Spolu se smluvními partnery realizujeme také dodávky interiérových prvků – schodů, stavebně truhlářských výrobků, pokládku podlah. Disponujeme vlastním skladovým a výrobním zázemím, máme přístup do konsignačních skladových kapacit našeho obchodního partnera v Holandsku a ve Francii. Formou B2B je možné naším prostřednictvím zadat výrobu vlastní požadovaného produktu přímo v Brazílii.

Ceny dřeva jsou pohyblivé a závislé na jeho vlastnostech, kursu místních měn k dolaru, dostupnosti i ročním období.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=“mensiodsaz“][vc_column width=“1/4″ el_class=“GARAPA“][vc_text_separator title=“GARAPA“][vc_single_image image=“640″ img_link_custom=“http://trvanlive-drevo.cz/garapa/“][/vc_column][vc_column width=“1/4″][vc_text_separator title=“IPE“][vc_single_image image=“696″ img_size=“200X200″ img_link_custom=“http://trvanlive-drevo.cz/ipe/“][/vc_column][vc_column width=“1/4″][vc_text_separator title=“MASSARANDUBA“][vc_single_image image=“637″ img_size=“200X200″ img_link_custom=“http://trvanlive-drevo.cz/massaranduba/“][/vc_column][vc_column width=“1/4″][vc_text_separator title=“OKAN“][vc_single_image image=“638″ img_size=“200X200″ img_link_custom=“http://trvanlive-drevo.cz/okan/“][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=“mensiodsaz“][vc_column][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]